Lokal në shitje 74.72m2 në Veternik.

165,000 € Për Shitje Prishtinë-Veternik-

Lokali gjendet në kompleksin Prime city Veternik. Lokali ka sipërfaqe te brendshme 74.72m2 dhe është i gatshëm në fund të vitit 2023. Lokali shitet me cmim 165.000 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop Under Construction A3222

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
75 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme