Lokal me qira 285m2 në Bregun e diellit

3,000 € Për Qira Prishtinë-Bregu i Diellit-

Lokal me qira 285m2 në Bregun e diellit. Lokali është i sapo renovuar me një hapësirë prej 285m2 dhe një wc, ka qasje direkte në rrugën kryesore. Lokali lëshohet me qira në cmim prej 3000 euro për muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop New A3225

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
285 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme