Banesë me qira me 1 dhomë gjumi në Aktash

550 € E dhënë me qira Prishtinë-Aktash-

Banesa gjendet në Aktash, në katin 9. Banesa me sipërfaqe 66m2 ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon. Banesa lëshohet me qira me çmim 550 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Apartment New A3229

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
66 0 1 1 9

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Kamera,Alarm zjarri,Ashensor,Interfon

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme