Shtëpi në shitje në Zllatarë

185,000 € Për Shitje Zllatar--Rruga Pleuratet

Shtëpia gjendet në Zllatarë e shtrirë në një hapsirë prej 8.44 Ari dhe sipërfaqe prej 180m2. Shtëpia ka kete renditje: dhomë dite, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, depo dhe podrum. Shtëpia shitet me cmim prej 185.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A3236

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
180 180 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Dru
  • Orientimi: Lindje,Jug
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme