Banesë në shitje 76m2 në Fushë Kosovë

Cmimi sipas marrëveshjes Për Shitje Fushë Kosovë--

Banesa gjendët në Fushë Kosovë e ndertuar nga kompania Miri. Banesa është në katin e 4- të dhe ka këtë rënditje, 1 dhomë dite me kuzhinë, 2dhoma gjumi, 1 banjo, 1 depo dhe 1 ballkon. Banesa shitet me cmim sipas marrëveshjës.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3238

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
76 0 2 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme