Shtëpi me qira 260m² në Marigona Residence

1,500 € E dhënë me qira Preoce-Marigona Residence-

Shtëpia gjendet në Preoce, në lagjen Marigona Residence. Shtëpia me sipërfaqe 260m² shtrihet në 6.2ari ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë, tryezari dhome gjumi, banjo, depo dhe garazhë. Në kat gjinden 3 dhoma gjumi, 2 banjo, dhe 3 ballkona. Nënkulmi i shfrytëzueshëm ka të organizuar një dhomë gjumi apo dhomë pune dhe dy depo te vogla për sistemim. Shtëpia lëshohet me qira me çmim 1500€ në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented House Used A3241

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
300 260 4 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pompë termike

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme