Banesë në shitje 66m² në Qendër

180,000 € Për Shitje Prishtinë-Qafa-Rr.UCK

Banesa gjendet në lagjën Qafa (tek kafet e vogla). Banesa ka sipërfaqe të brendshme 66m2 (neto) dhe ka këtë renditje: dhomë dite,1 kuzhinë, kendi i punës me biblioteken, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 toalet dhe ni terasë. Poashtu dy depo të jashtme pranë banesës, bodrumi dhe parkingu i brendshëm për banorët. Banesa shitet me çmim 180 000€.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3242

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
66 0 2 1 5

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Air condition

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme