Banesë në shitje 199.9m2 në Ivy Residence në Arbëri

Cmimi sipas marrëveshjes Për Shitje Prishtinë-Arberi-

Banesa gjendet në Arbëri, ne kompleksin Ivy Residence. Banesa me sipërfaqe 199.9m2 ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 3 banjo, 1 depo dhe tarrasë. Banesa ka orientimin jug, e pajisur me sistem smart home dhe ngrohje gjeo termale. Banesa dorëzohet ne fund të 2023 dhe shitet me çmim me marrëveshje.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3245

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
200 0 3 3 3

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme