Banesë në shitje 68.46 m2 në Tophane

92,421 € Për Shitje Prishtinë-Tophane-Rr. Pjeter Bogdani

Banesë në shitje 68.46m2 në lagjën Tophane. Banesa gjendët në kompleksin banesorë Flux dhe është në katin e 6-të , ka këtë rënditje: dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon. Banesa shitet me cmim prej 92 421 euro

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3260

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
68 0 1 1 6

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme