Duplex në shitje 204m2 në Qendër

Cmimi sipas marrëveshjes Për Shitje Prishtinë-Lakrishtë-

Duplexi gjendët në Lakrishte në katin e 18-të dhe ka siperfaqe prej 204m2 me pamje nga qyteti. Duplexi shitet me cmim sipas marrevëshjës .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Duplex New A3264

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
204 0 0 0 18

Karakteristika

  • Orientimi: Lindje,Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme