Banesë me qira me 1 dhomë gjumi në Qendër

600 € Për Qira Prishtinë-Qendër-Rr. Garibaldi

Banesë me qira 60m2 në Qendër . Banesa ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo dhe 2 ballkona. Banesa leshohet me qira me cmim 600€ për muaj .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A3267

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
60 0 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Jug,Perëndim,Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme