Shtëpi me qira me 5 dhoma gjumi në Veternik

2,000 € Për Qira Prishtinë-Veternik-

Shtëpia gjendet në Veternik dhe ka 2 kate. Shtëpia me sipërfaqe 240m2 ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 5 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 WC, 1 depo dhe 1 ballkon. Shtëpia ka ngrohje me termo pumpë dhe lëshohet me qira me çmim 2,000 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House New A3278

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
240 0 5 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pompë termike

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme