Banesë me qira me 2 dhoma gjumi në Qendër

450 € Për Qira Prishtinë-Qendër-

Banesa gjendet në Qendër, në katin 4. Banesa me sipërfaqe 75m2 ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon. Ndërtesa ka ashensor, derë të sigurisë dhe kamera. Ka lokacioni të përshtatshëm ku Sheshi Nënë Tereza është 2 minuta ecje dhe poashtu mbrapa ndërtesës ka parking privat. Banesa lëshohet me qira me çmim 450 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A3279

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
75 0 2 1 4

Karakteristika

  • Paisje ekstra: Kamera,Alarm zjarri,Interfon
  • Orientimi: Jug

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme