Banesë me qira me 2 dhoma gjumi në Qendër

550 € E dhënë me qira Prishtinë-Qendër-

Banesa gjendet në Qendër, në katin 4. Banesa me sipërfaqe 75m2 ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon. Ndërtesa ka ashensor, derë të sigurisë, kamera dhe orientim jug-lindje gjë që siguron diell gjatë tërë ditës. Ka lokacioni të përshtatshëm ku Sheshi Nënë Tereza është 2 minuta ecje kurse Parku i Qytetit 1 minutë. Banesa lëshohet me qira me çmim 550 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Apartment Used A3279

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
75 0 2 1 4

Karakteristika

  • Paisje ekstra: Kamera,Alarm zjarri,Interfon
  • Orientimi: Jug

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme