Shtëpi në shitje 440m2 në Gërmi

Cmimi sipas marrëveshjes Për Shitje Prishtinë--Gërmi

Shtëpia gjendet në Gërmi, e shtrirë në 6.8 ari parcelë. Shtëpia me sipërfaqe 440m2 ka këtë renditje: 2 kuzhina, 3 dhoma dite, 6 dhoma gjumi, 3 banjo, 1 WC, depo, 4 ballkona dhe garazhë. Shtëpia ka ngrohje me pelet dhe posedon dokumentacion të rregullt. Shtëpia e mobiluar shitet me çmim 490,000 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A3280

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
440 0 2 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pelet
  • Orientimi: Lindje,Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme