Zyre me qira me 2 hapësira në Qendër

350 € E dhënë me qira Prishtinë-Qendër-

Zyra gjendet në Qendër, në katin 1. Zyra me sipërfaqe 65m2 ka këtë renditje: 2 hapësira, kuzhine, banjo dhe ballkon. Zyra ka ngrohje me Termokos dhe poashtu ndërtesa posedon interfon dhe derë të sigurisë. Zyra lëshohet me qira me çmim 350 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Office Used A3287

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
65 0 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme