Banesë në shitje 109.1m2 në Fushë Kosovë

73,000 € Për Shitje Fushë Kosovë--

Banesa gjendët në Fushë Kosovë me saktësishtë në kompleksin Banesorë VISA PROJECT. Banesa është në katin e 7- të dhe ka këtë rënditje, 1 dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 toalet dhe 1 ballkon. Banesa shitet me cmim prej 73 000 euro .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3378

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
109 0 3 1 7

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme