Banesë në shitje 54.9 m2 në Tophane

71,370 € Për Shitje Prishtinë-Tophane-

Banesë në shitje 54.9m2 në lagjën Tophane. Banesa është në katin e 2-të dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon. Banesa shitet me cmim prej 71 370 euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3381

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
55 0 1 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme