Shtepi ne shitje ne Veternik

0 € Per Shitje Prishtinë-Veternik-Veternik

Shtepia gjendet ne Veternik pas Grand store. Shtepia shrihet ne nje haspire prej 5ari dhe siperfaqeprej 442m2. Shtepia posedon leje ndertimi dhe ka kete renditje: dy dhoma dite, dy kuzhina, kater dhoma gjumi, tri banjo, podrum, utility dhe garazhe. Shtepia shitet me cmim prej 435.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1607

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
442 442 4 3

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme