Shtepi ne shitje ne Arberi

320,000 € Per Shitje Prishtinë-Arberi-Metush Krasniqi

Shtepia gjendet ne Arberi ne rrugen Metush Krasniqi e shtrire ne nje haspire prej 4.43ari dhe siperfaqe prej 314m2. Shtepia shitet me cmim prej 320.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1622

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
314 300 2 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme