Shtepi ne shitje ne lagjen Velania

285,000 € Per Shitje Prishtinë-Velania-Isa Boletini

Shtepia gjendet ne lagjen Velania e shtrire ne nje hapsire prej nje ari. Shtepia ka siperfaqe prej 400m2 dhe ka kete renditje: dy dhoma dite, kuzhine, pese dhoma gjumi, dy banjo, garazhe dhe terase. Shtepia shitet me cmim prej 285.000euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A1632

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
400 400 5 2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme