Shtëpi me qira 310m² në Marigona Residence

2,000 € Për Qira Preoce-Marigona Residence-

Shtëpia gjendet në Preoce në lagjen Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe prej 310m², bodrum 180m² dhe nënkulm 90m² dhe ka këtë renditje: Përdhesa më një dhomë dite, kuzhinë, tryezaria, një dhomë gjumi, banjo dhe garazhë. Në katin e parë gjinden tri dhoma gjumi, dy banjo. Bodrumi ka katër kthina dhe nje banjo, ndërsa nënkulmi një kthinë kryesore. Shtëpia lëshohet me qira me çmim prej 2000 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A3525

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
580 310 4 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme