Shtëpi me qira me 4 dhoma gjumi në lagjen Qendresa

1,200 € Për Qira Prishtinë--

Shtëpi me qira me 4 dhoma gjumi në lagjen Qendresa. Shtëpia është 200m2 dhe ka këtë renditje në katin e përdhesë ka 1 dhomë dite me kuzhinë, 1 banjo, 1 dhomë gjumi, 1 depo si dhe terrasën ndërsa në katin e 1 ka këtë renditje: 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo. Shtëpia lëshohet me qira në cmim prej 1200 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A3531

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
200 0 4 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Dru

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme