Banesë në shitje me 3 dhoma gjumi në lagjen Arbëria

Cmimi sipas marrëveshjes Për Shitje Prishtinë-Arberi-

Banesa gjendet në lagjen Arbëria, në katin 2. Banesa me siperfaqe 102m2 ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC, 1 depo dhe 2 ballkona. Banesa ka ngrohje me Termokos dhe orientim Jug. Banesa shitet me çmim me marrëveshje.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A3539

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
102 -- 3 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon,Air condition
  • Orientimi: Jug

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme