Apartamente luksoze 87 deri 288m2 në International Residence

Cmimi sipas marrëveshjes Për Shitje Prishtinë-Prishtina e Re-

International Residence është një kompleks banesor dhe afarizmit që ndodhet në një pozitë strategjike të qytetit - saktësisht në pjesën lindore të Prishtinës. Përmban 8 objekte me banimi dhe lokale afariste, pishinë gjysëm-olimpike, pishinë për fëmijë, kopshtin e fëmijeve, fitness,market, fusha të sportit etj. Hapësirë gjelbëruese prej 10,700m2 dhe poashtu 850 vendparkime të vendosura nëntokë. Sipërfaqja e apartamenteve luksoze është prej 87 deri në 288m2 dhe tarraca të gjelbëra prej 15m2 deri në 210m2. Tipet e apartamenteve 2+1, 3+1 dhe 4+1 janë: Banesat Tipi A, Loft, Townhouse, Banesat Premium dhe Penthouse. Të gjitha apartamentet dorëzohen me kuzhinë, banjo të përfunduar,pompë termike, dyer të brendshme me lartësi 2.4m, dyshemeja me parket në dhomën e ditës dhe tepih antialergjik në dhomat e gjumit, garazhë dhe depo. Apartamentet shiten me çmim me marrëveshje

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Block Under Construction A3628

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
0 --

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pompë termike
  • Paisje ekstra: Kamera,Alarm zjarri,Ashensor,Interfon

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme