Shtëpi me qira me 4 dhoma gjumi në Bërnicë të epërme

590 € Për Qira Bërnicë e epërme--

Shtëpia gjendet në Bërnicë të epërme me sipërfaqe prej 170m2. Shtëpia ka 1 sallon me kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 ballkonë, dhe 1 garazhë. Shtëpia poashtu është e pajisur me kondicioner(inverter), ngrohjen qendrore e ka me pelet dhe një kamin me dru. Shtëpia lëshohet me qira me cmim 590 euro në muaj .

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House Used A3630

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
170 0 4 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë,Dru
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim,Veri
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme