Banesë në shitje 96m² në kompleksin Prime City në Veternik

Cmimi sipas marrëveshjes Për Shitje Prishtinë-Veternik-Prime City

Banesa gjendet në lagjen Veternik në kompleksin Prime City, në katin 3. Banesa me sipërfaqe 96.1m² dhe ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC, depo dhe ballkon. Banesa ka ngrohje me rrymë dhe orientim jug-lindje. Banesa ka llaminat, dyer, pllaka dhe sanitari ekskluzive. Dritaret janë me roleta me motor dhe klima është me inverter. Banesa posedon flete poseduese. Banesa shitet me çmim sipas marrëveshjës.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3632

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
96 0 2 1 3

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme