Lokal me qira 168m² në Bregun e Diellit

1,500 € E dhënë me qira Prishtinë-Bregu i Diellit-Rruga Hajrullah Abdullahu

Lokali gjendet në Bregun e Diellit, në katin e parë. Lokali ka 1 hapësirë pune të hapur 168m² dhe tarracë 200m², 1 kuzhinë dhe WC. Lokali posedon klimë dhe ngrohje me rrymë. Lokali lëshohet me qira me çmim prej 1500 euro neto në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Shop Used A3635

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
168 0 0 0 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme