Lokal me qira 177m² në lagjën Arbëria

1,000 € Për Qira Prishtinë-Arberi-Ferid Curri

Lokali gjendet në lagjën Arbëria me hapësirë prej 177m² dhe ka qasje në të dyja anet e ndërteses. Lokali është i përshtatshëm për çdo lloj veprimtarie dhe lëshohet me qira me çmim prej 1000 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Shop New A3636

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
177 177 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme