Shtëpi me qira 174m² në Marigona Residence

1,500 € E dhënë me qira Preoce-Marigona Residence-

Shtëpia gjendet në Preoce, në lagjen Marigona Residence. Shtëpia me sipërfaqe 174m² + 94m² bodrum ka këtë renditje, në përdhesë: dhomë dite, tryezaria, kuzhina, dhe një WC, ndërsa në kat të 1-rë: 3 dhoma gjumi (njëra nga dhomat masterbedroom), 1 banjo. Në bodrum ka të organizuar një hapësirë e cila mund të shfrytëzohet për shumë funksione të ndryshme, 1 zyre, banjo dhe 1 depo. Shtëpia lëshohet me qira me çmim 1,500 Euro në muaj

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented House Used A4004

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
174 174 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme