Banesë me qira me 3 dhoma gjumi në mahallën e Muhaxherëve

1,200 € Për Qira Prishtinë-Mahalla e Muhaxhereve-

Banesa gjendet në mahallën e Muhaxherëve. Banesa me sipërfaqe 117m² ka këtë rënditje: 1 dhomë dite, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo,1 ballkon dhe 1 garazhë. Banesa lëshohet me qira me cmim 1200 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A4007

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
117 0 3 2 10

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Perëndim
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme