Shtëpi në shitje 160m² në lagjen Arbëria

225,000 € Për Shitje Prishtinë-Arberi-Arberi

Shtëpia gjendet më saktësisht në lagjen Arbëria Luxury Homes. Shtëpia me hapësirë 2.7 ari me sipërfaqe të brendshme 160m² ka këtë renditje, në përdhesë: dhomë dite, këndi i tryezarisë, kuzhina, 1 dhomë gjumi, depo dhe WC, ndërsa në kat gjinden: 3 dhoma gjumi, ku njëra nga dhomat është masterbedroom dhe 2 banjo. Shtëpia ka pozicion të favorshëm në lagje duke u përshtatur me gjitha funksionet sociale dhe elementare të banimit. Shtëpia shitet me çmim 225,000€.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available House New A4076

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
160 0 4 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Pompë termike
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme