Lokal në shitje 89.69m² lagjen Aktash

240,000 € Për Shitje Prishtinë-Aktash-Aktash

Lokali gjendet në lagjen Aktash. Lokali shtrihet me një sipërfaqe 89.69m² si dhe është i gatshëm për veprimtari biznesore. Lokali ka këtë renditje: 4 hapësira pune, 1 banjo dhe 1 kuzhinë. Lokali është i rregulluar me një stil modern dhe shitet me invertar. Lokali është i përshtatshëm për zyre, ordinancë, atele, avokaturë, kurse etj. Lokali shitet me çmim 240,000 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A4077

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
90 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera,Air condition
  • Orientimi: Jug

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme