Banesë në shitje 93m² në lagjën Mati 1

116,000 € Për Shitje Prishtinë-Mat 1-

Banesa gjendet në lagjën Mati 1. Banesa me sipërfaqe 93 m² ka këtë rënditje: dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC dhe 1 ballkon. Banesa shitet me çmim 116 000 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A4079

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
93 0 2 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme