Banesë në shitje 65.15m² në Mati 1

Cmimi sipas marrëveshjes Për Shitje Prishtinë-Mat 1-Rruga C

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, më saktësisht në Rrugën C. Banesa ka sipërfaqe 65.15m² dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkon. Banesa shitet me cmim sipas marrëveshjes.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A4081

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
65 0 1 1 4

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme