Banesë me qira me 1 dhomë gjumi në Rrugën B

450 € Për Qira Prishtinë-Mat 1-Rruga B

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, kati i 1-të. Banesa me sipërfaqe të brendshme 67m² ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, ballkon dhe garazhë. Banesa lëshohet me qira me çmim prej 450€ në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A4082

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
68 0 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Lindje,Jug
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme