Zyre me qira 200m² në lagjen Dardania

1,300 € E dhënë me qira Prishtinë-Dardani-

Zyra gjendet në lagjen Dardania, dhe ka dalje direkte në rrugë kryesore. Zyra me sipërfaqe 200m² ndahet në 4 kate dhe ka 5 hapësira pune dhe 2 banjo. Zyra gjendet në lokacion me shumë qarkullim, i cili mund të kontribojë direkt në biznes. Zyra lëshohet me qira me çmim 1300 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Rented Office Used A4107

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
200 0 0 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme