Zyre me qira 300m² në qendër të Prishtinës

3,000 € Për Qira Prishtinë-Qendër-

Zyra gjendet në qendër. Zyra me sipërfaqe 300m² ka këtë renditje: 6 hapësira pune, 1 depo, 1 banjo, 1 WC dhe 1 kuzhinë. Zyra është e paisur me inventar të nevojshem për aktivitete të ndryshme afariste (call center). Zyra lëshohet me qira me çmim prej 3000 Euro për muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A4135

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
300 0 0 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim,Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme