Zyre me qira me 3 hapësira pune në Arbëri

1,300 € Për Qira Prishtinë-Arberi-

Zyra gjendet në Arbëri, në katin e 1-rë. Zyra me sipërfaqe 96m2 ka këtë renditje: 3 hapësira pune ku njëra prej tyre ka edhe kuzhinë, 1 banjo 1 WC. Zyra ofron hapësirë ideale për biznese dhe veprimtari të ndryshme. Zyra posedon edhe 2 garazha si dhe cdo hapësirë është e paisur me klimë. Zyra lëshohet me qira me inventar në cmim prej 1300 euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A4138

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
96 0 0 1 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos,Rrymë
  • Paisje ekstra: Ashensor,Interfon,Air condition
  • Garazh: 2

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme