Banesë në shitje 114.5 m² në Veternik

190,000 € Për Shitje Prishtinë-Veternik-

Banesa gjendet në Veternik/ Prime Group, kati i 3-të. Banesa me siperfaqe 114.5 ka këtë renditje: dhome dite, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC, 1 depo dhe një garazhë. Banesa ka fletën poseduese dhe shitet me cmim 190.000€

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A4141

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
114.5 -- 3 1

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme