Banesë në shitje 92.78m² neto në lagjen Bregu i Diellit

180,000 € Për Shitje Prishtinë-Bregu i Diellit-

Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit, kati i 2-të. Banesa me sipërfaqe 92.78m² në katin e 2, ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC, ballkon si dhe depo. Në cmim përfshihet edhe podrumi 13m2. Banesa shitet me çmim prej 180,000 Euro.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A4143

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
93 0 2 1 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Orientimi: Lindje,Jug,Perëndim

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme