Banesë me qira me 3 dhoma gjumi në lagjen Arbëria

Cmimi sipas marrëveshjes Për Qira Prishtinë-Arberi-

Banesa gjendet në lagjen Arbëria. Banesa me sipërfaqe të brendshme 120m², ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC, ballkon dhe garazhë. Banesa është e mobiluar me një stil modern dhe ofron komoditet shumë të mirë për jetesë. Banesa lëshohet me qira me çmim sipas marrëveshjes.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A4144

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
120 0 3 2

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Air condition
  • Orientimi: Perëndim,Veri
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme