Banesë me qira me 3 dhoma gjumi në lagjen Aktash

Cmimi sipas marrëveshjes Për Qira Prishtinë-Aktash-

Banesa gjendet në lagjen Aktash, kati i 8-të. Banesa me sipërfaqe 130m² ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, depo dhe garazhë. Banesa mund te lëshohet me qira si banim por edhe si zyre. Banesa lëshohet me qira me cmim sipas marrëveshjes.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A4146

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
130 0 3 2 8

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Termokos
  • Garazh: 1

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme