Banesë me qira me 3 dhoma gjumi në Qendër

800 € Për Qira Prishtinë-Qendër-

Banesa gjendet në Qendër, ne katin përdhesë. Banesa me sipërfaqe 150m² ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 banjo,1 ballkon si dhe 1 terracë. Banesa është e pajisur me kamera sigurie dhe lëshohet me qira me çmim 800 Euro në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A4221

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
150 0 3 2 0

Karakteristika

  • Ngrohje qendrore: Rrymë
  • Paisje ekstra: Kamera

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme