Banesë me qira me 2 dhoma gjumi në Kalabri

500 € Për Qira Prishtinë-Kalabri-Prishtina Stars

Banesa gjendet ne lagjen Kalabria kati i 6-të. Banesa me sipërfaqe 85m² ka këtë renditje: dhomë dite, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe një garazhë. Banesa lëshohet me qira me cmim 500€ në muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Used A4227

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
85 0 2 1 6

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme