Apartament në shitje 108m² në Shëngjin

172,800 € Për Shitje Lezhë-Shëngjin-

Apartament në shitje në Shëngjin më saktësishtë te Rana e Hedhun kompleksi Ilyonis Residence. Apartamenti ka 108m² me nje pamje te bukur panoramike nga deti dhe ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, dhe 1 terasë. Apartamenti ne kompleksin Ilyonis Residence eshte nje projekt i pajisur mire për banim, i cili përmban te gjitha komoditetet si: sigurinë, pishina, dyqane, parqe për fëmije, bare dhe restorante, spa etj. Apartamenti shitet me cmim 1600€ për m².

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment Under Construction A3233

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
108 0 1 1

Karakteristika

  • Orientimi: Lindje,Veri

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme