Zyre me qira ne Qender

1,200 € Per Qira Prishtinë-Qendër-Trimg Smajli

Zyret gjendet ne rrugen Tring Smajli dhe kan siperfaqe prej 120m2. Objekti ka gjashte njesi, nxemje me rryme ne dysheme, banjo, nje garazhe dhe dy vendparkime. Zyret leshohen me qira me cmim prej 1.200euro ne muaj.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Office Used A1605

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
120 120 0 1

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme