Banesë në shitje 68.99 m2 në Bregun e Diellit

Cmimi sipas marrëveshjes Për Shitje Prishtinë-Bregu i Diellit-Bedri Shala

Banesa gjendet në Bregun e Diellit në katin e 7-të. Banesa ka sipërfaqe 68.99m² dhe ka kete renditje: dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkon. Banesa shitet me cmim sipas marrëveshjes.

Detaje

Status Lloj Gjendja Referenca
Available Apartment New A3626

Planimetri

Siperfaqe Bruto Siperfaqe Neto Dhoma gjumi Tualete Kat
69 69 1 1 7

Vendodhja e pronës

Prona të ngjashme