• Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
Kosovë / Prishtinë Garibaldi Nr-35 Tel: 045/49 575 000
Publikimet e Fundit
  • 85 m2
  • 2
  • 1

  B501 Bëj Krahasime

  Banesa gjendet ne F. Kosove ne katin e III. Banesa ka siperfaqe prej 85m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc dhe ballkon. ..

 • B500

  € 126 000,00
  • 100 m2
  • 2
  • 2

  B500 Bëj Krahasime

  Banesa gjendet në lagjen Emshir – Kalabira, në kompleksin Dardha e ndërtuar nga kompania BP HOME, banesa është tërësisht e mobiluar, ka ngrohje qëndrore me qytet (Termokos), ujë 24/7, siguri ..

 • TN119

  € 50 000,00
  • 0 m2

  TN119 Bëj Krahasime

  Parcella gjendet ne Kravaricë ne dalje te fshatit Zllatare. Parcella ka nje pamje shume te bukur te kthyer nga liqeni i Badovcit. Parcella shitet me cmim prej 10.000euro per ari, ..

 • SHQ267

  € 900,00
  • 240 m2
  • 3
  • 2

  SHQ267 Bëj Krahasime

  Shtepia gjendet ne Veternik e shtrire ne nje hapsire prej 4.5ari. Shtepia ka siperfaqe prej 240m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo garazhe ..

 • BQ519

  € 250,00
  • 250 m2
  • 1
  • 1

  BQ519 Bëj Krahasime

  Banesa gjendet ne Arberi ne katin e I. Banesa ka siperfaqe prej 52m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite me kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa leshohet me ..

 • ZQ180

  € 380,00
  • 70 m2
  • 1

  ZQ180 Bëj Krahasime

  Banesa (zyrja) gjendet ne qender ne rrugen UCK ne katin e III. Banesa ka siperfaqe prej 70m2 dhe ka tri njesi. Banesa leshohet me qira per zyre me cmim prej ..

  • 120 m2

  DQ081 Bëj Krahasime

  Dyqani gjendet ne rrugen B dhe ka siperfaqe prej 120m2. Objekti leshohet me qira me cmim prej 2.400euro ne muaj, cmimi i negociushem.

 • D018

  € 420 000,00
  • 300 m2

  D018 Bëj Krahasime

  Objektet gjenden ne Dardani dhe ka siperfaqe prej 300m2, kati P+1. Objekti eshte i leshuar me qira me kontrate 2+3 vite, ndersa qiraja vjetore eshte 20.000euro. Objekti shitet me ..

 • B499

  € 520 000,00
  • 57 m2
  • 1
  • 1
  • Po

  B499 Bëj Krahasime

  Banesa gjendet ne Kalabri ndertim i Lesnes ne katin e III. Banesa ka siperfaqe prej 57m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi dhe banjo. Banesa shitet ..

  • 500 m2
  • 4
  • 3
  • Po

  SH253 Bëj Krahasime

  Shtepia gjendet ne Hajvali ne rrugen Deshmoret e Gollakut. Shtepia shtrihet ne nje hapsire prej 8Ari dhe siperfaqe prej 500m2. Shtepia posedon objekt afarist ne perdhese me siperfaqe prej 200m2 ..

Kërko...

 • Informacione bazë
 • Cmimi:
  (€). 0
  (€). 23,500,000
 • Adresa
 • Detajet
 • m2 (m2)
  -
  Madhësia (m2)
  -
 •   Kërkim i Avancuar